Newsletter
Wesprzyj nas
Menu
Menu

Zuza Sikorska

Certyfikowana trenerka języka ruchu oraz świadomej pracy przez ciało i oddech. Założycielka Myślenie ciałem / Bodythinking, w ramach którego rozwija autorską metodę, prowadzi warsztaty i praktykę indywidualną.Współpracuje z kolektywami, organizacjami pozarządowymi, instytucjami i firmami.

Stworzyła Bodythinking, bo po latach funkcjonowania w świecie odciętym od ciała (od mebli począwszy, przez system edukacji, na języku skończywszy), przeżyła kryzys, z którego wyszła wracając do świadomego życia w ciele. Dzięki przebytym procesom własnych doświadczeń rozwojowych i terapeutycznych w nurcie pracy przez ciało, a potem kursom i szkołom, gdzie uczyła się tych metod, wróciła do źródła, do swojego podstawowego zasobu, do ruchu, do własnego głosu, do oddechu, do własnej autentycznej energii.

Z

u

z

a

„Wspieram Kobiety bez diety bo….ciało to nasz pierwszy dom. Wyzwalanie go z opresji kultury diet i wagocentryczności to ważne dla mniej tematy nie tylko jako dla człowieka, ale też jako praktyczki pracującej z innymi kobietami w gabinecie i w salach warsztatowych. Poza tym uwielbiam ten zespół i cieszę się że wspierając od czasu do czasu działania fundacji mogę przy okazji pobyć razem z dziewczynami.”

zuza@bodythinking.pl