Skip to content
kobiety_co-robimy

kręgi

Kobiece spotkania to nasza największa siła. Z nich czerpiemy najwięcej i podczas nich najwięcej dajemy.

Udało nam się poprowadzić jeszcze przedpandemiczne
Krąg Kobiet bez Diety podczas którego 10 uczestniczek spotykało się z nami przez 8 tygodni. Rozmwawiałyśmy o cielesności, odżywianiu, o wstydzie, uprzedzeniach i wyobrażeniach na temat ciał i kobiecości, no i jedzenia. Krąg pozwalał na zjednoczenie w kobiecej bliskości, na poczuciu się bezpiecznie i zrozumianymi.

k

r

ę

g

i

Współpracowałyśmy podczas kręgów z Zuzą Sikorską, która z naszymi uczestniczkami realizowała pracę z ciałem, jak również w duecie z Margo Ślepakovą pracę z głosem.

Czekamy na możliwość poprowadzenia kolejnych kręgów.

nie_oceniaj

live

Zanim jeszcze pojawiała się pandemia, chciałyśmy być z Wami jak tylko to było możliwe. Wymyśliłyśmy zatem plan cotygodniowych live’ów który udaje nam się utrzymać przez prawie 2 lata, żeby być z Wami. Rozmawiać o jedzeniu, o emocjach związanych z jedzeniem, o odpuszczaniu, o planowaniu, o bliskości i siostrzeństwie, o obsesji piękna i o tym jak jeść w danych zaburzeniach metabolicznych i chorobach.

l

i

v

e

Występujemy z domów, wakacji, aut, latem i wiosną, zimą i jesienią. Bo wiemy że większość z Was jest osamotniona ze swoim odżywianiem, z ocenianiem swoich ciał. Chcemy żeby te live’y były świadectwem, że jesteśĶy tak samo żywe jak Wy, tak samo się zmagamy z brakiem czasu, czasami z trudnymi emocjami i że jemy przyzwoicie, ale nie idealnie. Bo idealnie jeść się nie da. I aż do końca naszych sił będziemy się z Wami spotykać wieczorami żeby rozszerzać grono kobiet bez diety.

co_w-_sobie_lubisz

podcasty

Bo wiemy że większość z Was jest osamotniona ze swoim odżywianiem, z ocenianiem swoich ciał. Chcemy żeby te live’y były świadectwem, że jesteśmy tak samo żywe jak Wy, tak samo się zmagamy z brakiem czasu, czasami z trudnymi emocjami i że jemy przyzwoicie, ale nie idealnie. Bo idealnie jeść się nie da. I aż do końca naszych sił będziemy się z Wami spotykać wieczorami żeby rozszerzać grono kobiet bez diety.

p

o

d

c

a

s

t

y

Już niedługo znajdziecie nas m.in. na Spotify. Przygotowałyśmy dla Was cykl rozmów, w których po kolei rozwijamy wątki zawarte w naszej książce. Zaczynając rozważania od jedzenia, tak naprawdę prowokujemy rozmowę o czymś znacznie głębszym. Małe ziarenko zasieje ogromne plony, ponieważ z pozoru banalny temat żywienia jest tak naprawdę ogromnie szeroki. Posłuchaj i sprawdź, jak możesz sama ułożyć sobie relację z jedzeniem. Więcej w naszym podcaście „Kobiety bez diety”.